היריון זו לא מחלה – חלק 2

את יוצאת ממנה כשכולך קורנת, חלקה ומרגישה נהדר. באותו יום אפשר לשלב גם קפה עם חברות ואפילו תספורת וצבע. זה שאת בהריון לא הופך את השורשים הלא צבועים של השיער שלך למוצדקים. וזה שאת לא יכולה לקראת סוף ההיריון לראות את כפות הרגליים שלך לא אומר שהציפורניים הפסיקו לגדול או שיזיק להם קצת לק.

את לא רק תרגישי טוב לגבי עצמך אלא תגרפי מחמאות. האמיני לנו, יציאה מהבית כשאת לבושה היטב, ממורקת ומסופרת וקצת מאופרת יביאו במהרה מחמאות גדולות מבעלך, מאמא ומהעוברים ושבים, כי אישה בהיריון היא מראה מלבב ומעלה חיוך, אישה יפה בהיריון כבר מרגשת באמת.

גם אם זה הדבר האחרון שמתחשק לך, גם אם אין לך כבר כוח לסגור את המכנסיים שבקושי עולים עליך פשוט תעשי את זה. תקבעי פגישות עם חברות, צאי לבלות, לכי לטיפוח ואפילו לסדנאות מעניינות כמו יוגה היריון או לטיפולי שיאצו מענגים, כל דבר שיגרום לך להרגיש טוב יותר עם עצמך ועם גופך. הפכי כל יום כזה ליום של כייף, בעוד כמה חודשים תשכחי כמה קשה היה והחיוך של התינוק או התינוקת הקטנים יעלימו את כל הבחילות והקשיים שהיו, עכשיו הזמן שלך להתפנק כי ברגע שהם יגיעו הביתה ידייך יתמלאו עבודה וספק אם תצליחי באמת להגיע לקוסמטיקאית, מילה שלנו, את עוד תתגעגעי אליה.

, אשל מערכות מידע

Comments are closed.